Aplikace pro hromadné školení vašich zaměstnanců a dodavatelů

Školení nebylo nikdy jednodušší

Aplikace HAL1 je skvělý nástroj pro každého školitele, který musí měsíčně vyškolit desítky vlastních nebo externích pracovníků, a to nejen v oblasti bezpečnosti práce. HAL1 se umí přizpůsobit potřebám a požadavkům školitelů bez ohledu na oblast školení. 

HAL1 nabízí vedoucímu pracovníkovi zodpovědnému za školení BOZP v celé firmě či podniku kompletní správu všech druhů školení, které pro zaměstnance ve firmě používá z jednoho místa, jednoho PC.

HAL1 umožní být správcem systému i editorem, udělovat přístupy, spravovat přístupová hesla všech školících profilů evidovaných zaměstnanců, mít přehled kdy a jaké školení jednotlivým zaměstnancům končí. Dokonce vás na to HAL1 sám automaticky upozorní prostřednictvím emailové zprávy.

HAL1, díky své uživatelsky srozumitelné a intuitivní struktuře, vyškolí rychle a přitom kvalitně.

Školení zaměstnanců

Školitel nemusí školení přednášet a kontrolovat výsledky

 

Struktura školícího systému HAL1 umožňuje školitelům vytvořit a zadat své školení přímo do školící aplikace. Texty, instruktážní fotografie a videa a vše ostatní co školitel potřebuje v rámci typu školení sdělit školenému zaměstnanci si školitel může nastavit v požadovaném rozsahu a pořadí do jednotlivých slidů tak, jak bude potřebovat.

Kontrolu výsledků školení a s ní spojené další požadavky na statistické výstupy testu zařídí za školitele HAL1. 

 

Školení zaměstnanců

Detailní přehled o průběhu školení

Vyhodnocení školení

Informace o dokončených školeních.

 

Po dokončení školení může školitel kontrolovat všechna školení v administraci HAL1, kde má přehled o všech školeních a jejich průběhu. K dispozici jsou detailní statistiky s počtem špatných odpovědí a časem stráveným nad všemi otázkami a celkový čas testu. 

HAL1 je pružný systém, který na přání můžeme doplnit a rozšířit o další požadavky na sledování statistických údajů a výstupů z testu.

Vyhodnocení školení

Hodnocení školení

Úspěšné dokončení školení

Fotografie zaměstnance a tisk identifikační karty

Po úspěšném dokončení testu HAL1 nabídne vyškolenému zaměstnanci možnost se vyfotit prostřednictvím kamery připojené k PC. Kamera odešle data do k PC připojené tiskárny karet. Na vytištěné identifikační plastové kartě 9x5 cm je fotografie, jméno, datum platnosti školení a také název školení nebo jeho zkratka. Na kartu lze umístit až 20 označení typů školení, které daný zaměstanec absolvoval.

Úspěšné dokončení školení

Identifikace zaměstnance

Správa zaměstnanců

Přehled o všech zaměstnancích

V aplikaci HAL1 máte přehled o všech zaměstnancích a platnosti školení. Před vypršením platnosti školení může školitel nebo nadřízený zaměstnance upozornit přímo z daného rozhraní administrace prostřednictvím e-mailu s nastavitelným časovým předstihem na nutnost dostavit se na další školení.

Správa zaměstnanců

Detailní přehled o proškolených zaměstnancích

Funkce aplikace na míru

Podle požadavků aplikaci upravíme

V každé firmě jsou jiné procesy nastavení školení BOZP. Pro pružný systém HAL1 to není žádný problém. Přizpůsobíme jej na míru, tak, aby plně vyhovoval Vašim potřebám a požadavkům a Vy jste se mohli soustředit pouze na důležité věci.

Funkce aplikace na míru

Srovnání běžného a online školení

Servis

Stále s vámi budeme spolupracovat

Budeme Vám hlídat zásoby spotřebního materiálu a objednávat nový. V případě technických problémů Vám jsme k dispozici na pohotovostní tel. lince pět dní v týdnu. V případě, že problém nepůjde vyřešit po tel. nebo vzdálenou správou, přijede k Vám náš technik a případný problém na místě odstraní.

Servis

Formulář / Dotaz / Poptávka

Pole e-mail a zpráva musí být vyplněné.

Jméno
E-mail nebo telefon
Zpráva
 
Obchodní zástupce: +420 604 948 329
E-mail: obchod@hal1.cz
TAH reklamní agentura, s.r.o.
S. K. Neumanna 726, 500 02 Hradec Králové
DIČ: CZ275 09 184
123movies